zen

Jaska

KARATE SUVEKOOL. See on kaks kuud kestev Jaapani traditsioonilise võitluskunsti karate, mis on juba aasta sadu olnud Jaapani kultuuri lahutamatu osa, algtõdesid tutvustav üritus. Suvekooli on oodatud kõik huvilised kes soovivad sisustada oma suvi huvitava ja kasuliku harrastusega mis on väga mitmekülgne, keha ja vaimu ning enesekaitse oskusi arendav kunst. Koolitusi viivad läbi pikaajaliste rahvusvaheliste kogemustega Pärnumaa ainukesed karateõpetajad kelle instruktori litsentsid ja mustavöö astmed on välja antud otse karate sünnimaalt Jaapanist.

 

NB! TEADE KÕIGILE. Seoses covid piirangute leevendamisega on alates 3.maist meie klubis taas siseruumides individuaal treeningud lubatud. Huvi korral võta meiega ühendust.

 

UUE HOOAJA ALGUS. Karateklubi Zen alustas septembrist uut hooaega värskelt renoveeritud dojos, mis asub Pärnu Noorte Vabaajakeskuses Noorte väljak 2. Kohal oli  üle poole kogu klubi liikmeskonnast. Oktoobrist jätkuvad ka meie klubi karate ja venitusteraapia treeningud  Paikuse Spordikeskuses Paide mnt. 19. Kõigil, kes  tunnevad huvi karatetreeningute vastu, on  võimalik meie klubiga  liituda aasta ringselt. Pildid  facebookis.