KARATEKLUBI ZEN KODUKORD. Treeningutel ja muudel klubi üritustel tuleb kinni pidada karate eetikale vastavatest reeglitest.

HARRASTAJA on treeningutel osalev isik kes ei ole klubi liige. Ühe kuu treeningtasu harrastajale on 45 eurot, üksiktreeningu puhul 9 eurot kord. Harrastaja saab taotleda klubi liikmeks astumist peale 3 kuud aktiivset treeningutel osalemist.

KLUBI LIIGE on treeningutel osalev isik kes omab kehtivat klubi liikme tunnistust ehk karateka passi. Ühe kuu treeningtasu klubi liikmele on 40 eurot, üksitreeningu puhul 7 eurot kord. Ühe tunnise personaaltreeningu hind on 25 eurot. Klubi liige peab iga jooksva aasta alguseks olema pikendanud oma liikme staatuse ja tasunud liikmemaksu 15 eurot. Selle kohta tehakse ka karateka passi kinnitus. Klubi liikmele on kõik klubi poolt korraldatavad üritused soodushinnaga.

KARATEKA PASS annab automaatselt klubi liikme staatuse. Karateka passi taotlemiseks tuleb esitada sooviavaldus koos nime ja isikukoodiga, lisada 2x3 foto, ning passi ja liikmeks astumise tasu 20 eurot. Karateka passi kehtivuse lõppemine tähendab automaatselt klubi liikme staatuse kaotamist ja peale seda ei kehti enam klubi soodustused. 

KLUBI LAAGRID JA SEMINARID on mõeldud kõigile huvilistele. Mitteliikmetele ja klubi liikmetele kehtivad erinevad hinnad. Klubi liikmel peab kaasas olema karateka pass.

VENITUSTERAAPIA. See on treening mis parandab kehalist painduvust, õige hingamine annab juurde energiat ja õpetab ka  lõdvestuma, lisaks ka 36 aastat meie õpetaja kogemusi. Kõik see kokku annab inimesele kindlasti ka parema enesetunde. Peale treeningu lõppu on meil kõigil võimalus ka saada osa lõõgastavast saunast. Meie treeningutel võivad osaleda kõik erinevast soost ja vanuses inimesed. Ühe korra tasu osalejale on 7 eurot.