KARATEKLUBI ZEN KODUKORD. Treeningutel ja muudel klubi üritustel tuleb kinni pidada karate eetikale vastavatest reeglitest, viisakus ja austus endast vanemate suhtes on enesestmõistetav.

HARRASTAJA on meie treeningutel osalev isik kes ei ole klubi liige ja makasab iga kuu ettenähtud  treeningtasu milleks on 50 eurot. Harrastaja saab taotleda klubi liikmeks astumist peale 3 kuud aktiivset treeningutel osalemist. Alates 4.kuust treeningutel osalemisest tuleb endale soetada valge karategi.

KLUBI LIIGE on meie treeningutel osalev isik kes omab kehtivat klubi liikme tunnistust ehk karateka passi ja maksab iga kuu ettenähtud  treeningtasu milleks on 30 eurot ja liikmemaksu 15 eurot, kokku 45 eurot. Liikmemaks tuleb tasuda ka siis kui treeningutel ei osaleta. Klubi liige peab iga jooksva aasta alguseks olema pikendanud oma liikme staatuse. Selle kohta tehakse ka karateka passi kinnitus. Klubi liikmele on kõik klubi poolt korraldatavad üritused soodushinnaga.

KARATEKA PASS annab automaatselt klubi liikme staatuse. Karateka passi taotlemiseks tuleb esitada sooviavaldus koos nime ja isikukoodiga, lisada 2x3 foto, ning tasuda passi taotlemise eest 15 eurot. Karateka passi kehtivuse lõppemine tähendab automaatselt klubi liikme staatuse kaotamist ja passi omanik saab uuesti liikmelisuse taastada alles  kolme kuu möödumisel. Sellel perioodil ei kehti talle enam klubi liikme soodustused.

KLUBI LAAGRID JA SEMINARID on mõeldud kõigile huvilistele. Mitteliikmetele ja klubi liikmetele kehtivad erinevad hinnad. Klubi liikmel peab kaasas olema kehtiv karateka pass.

VENITUSTERAAPIA. See on treening mis arendab kehalist painduvust ja parandab füüsilist ja vaimset tasakaalu. Õige hingamine annab juurde energiat ja õpetab ka  lõdvestuma. Meie õpetaja kogemused, mis ulatuvad aastase 1987, annavad osalejatele juurde ka kindlustunnet. Kõik see kokku annab inimesele kindlasti ka parema enesetunde. Peale treeningu lõppu on meil kõigil võimalus ka saada osa lõõgastavast saunast. Meie treeningutel võivad osaleda kõik erinevast soost ja vanuses inimesed. Treeningutel osaledes kehtib  ühe korra tasu.