zen

Jaska

KARATE SUVEKOOL LASTELE on kaks nädalat kestev Jaapani traditsioonilise võitluskunsti Shotokan karate algteadmisi tutvustav üritus. Suvekooli on oodatud kõik lapsed, tüdrukud ja poisid alates 7.eluaastast kes soovivad sisustada oma allesjäänud suvi huvitava ja kasuliku harrastusega. Karate on väga mitmekülgne, arendab keha ja vaimu, õpetab enesekaitse oskusi, distsiplineerib, parandab tasakaalu ja painduvust, annab juurde enesekindlust ja püsivust, olulisel kohal on viisakus ja austus kõigi ümbritseva suhtes. Meie karate ei ole agressiivse iseloomuga. Koolitusi viivad läbi pikaajaliste rahvusvaheliste kogemustega Pärnu ainukesed karateõpetajad kelle instruktori litsentsid ja mustavöö astmed on registreeritud ning välja antud otse karate sünnimaalt Jaapanist.  Tulge ja kasutage seda suurepärast võimalust, et õppida sellist idamaist võitluskunsti oma ala parimatelt Pärnumaa shotokan karate-do asjatundjatelt.

 

SHOTOKAN GASSHUKU. 3. ja 4.juulil toimus Pärnus JSKA Eesti ja JKS Eesti ühine suvelaager kus treeninguid viisid läbi sensei Teet Jüring 5.Dan JSKA ja sensei Kaido Rätsepp 4.Dan JKS. Erinevalt tavapärasest, oli tänavu osalejaid tunduvalt vähem. Arvestades hetkeseisuga väljakujunenud olukorda, olid ikkagi need kaks päeva täis sisukaid treeninguid, organiseeritud Hansapäevade külastust ja ilus soe suveilm tegid laagris osalejatele need päevad väga nauditavaks. Kohtumiseni järgmistel üritustel. (Pildid Facebookis)

 

TEHNIKALAAGER 2021. Vaatamata pikale treeningute pausile, toimus 6.juunil  Pärnu dojos mitu korda edasi lükataud Tehnikalaager. Seekordne laager oli mõeldud meie klubi edasijõudnutele ja peateemaks oli tugijalg ja raskuskese. Kolm ja pool tundi intensiivset treeningut ja kõige lõpus ka vööeksam. Järgmine laager Shotokan Gasshuku juba 3.ja 4. juulil.

 

NB! TEADE KÕIGILE. Seoses covid piirangute leevendamisega on alates 31.maist meie klubis taas siseruumides grupitreeningud lubatud, samuti teeme vajadusel ka treeninguid õues ja zoomis. Ootame  meie klubi treeningutele ka uusi huvilisi kes soovivad alustada karate õpingutega. Huvi korral saate võtta meiega ühendust kui saadate e.maili  või helistate. Kontaktinfo on saadaval meie kodulehe all olevas kastikeses.

 

UUE HOOAJA ALGUS. Karateklubi Zen alustas septembrist uut hooaega värskelt renoveeritud dojos, mis asub Pärnu Noorte Vabaajakeskuses Noorte väljak 2. Kohal oli  üle poole kogu klubi liikmeskonnast. Oktoobrist jätkuvad ka meie klubi karate ja venitusteraapia treeningud  Paikuse Spordikeskuses Paide mnt. 19. Kõigil, kes  tunnevad huvi karatetreeningute vastu, on  võimalik meie klubiga  liituda aasta ringselt. Pildid  facebookis.