zen

Jaska

TEHNIKALAAGER 2021. Vaatamata pikale treeningute pausile, toimus 6.juunil  Pärnu dojos mitu korda edasi lükataud Tehnikalaager. Seekordne laager oli mõeldud meie klubi edasijõudnutele ja peateemaks oli tugijalg ja raskuskese. Kolm ja pool tundi intensiivset treeningut ja kõige lõpus ka vööeksam. Järgmine laager Shotokan Gasshuku(info kalendris) juba 3.ja 4. juulil.

 

KARATE SUVEKOOL. See on kaks kuud kestev Jaapani traditsioonilise võitluskunsti shotokan karate-do algtõdesid tutvustav üritus. Suvekooli on oodatud kõik huvilised kes soovivad sisustada oma suvi huvitava ja kasuliku harrastusega mis on väga mitmekülgne, keha ja vaimu ning enesekaitse oskusi arendav kunst. Meie klubi iseloomustab põhjalikkus, professionaalne lähenemine ja õpetus mis tuleb otsesest allikast, Jaapani tipp karateõpetajatelt. Koolitusi viivad läbi pikaajaliste rahvusvaheliste kogemustega Pärnumaa ainukesed karateõpetajad kelle instruktori litsentsid ja mustavöö astmed on välja antud otse karate sünnimaalt Jaapanist. Tulge Suvekooli ja õppige traditsioonilist Jaapani shotokan karated Pärnumaa kompetentsematelt oma ala asjatundjatelt.

 

NB! TEADE KÕIGILE. Seoses covid piirangute leevendamisega on alates 31.maist meie klubis taas siseruumides grupitreeningud lubatud, samuti teeme vajadusel ka treeninguid õues ja zoomis. Ootame  meie klubi treeningutele ka uusi huvilisi kes soovivad alustada karate õpingutega. Huvi korral saate võtta meiega ühendust kui saadate e.maili  või helistate. Kontaktinfo on saadaval meie kodulehe all olevas kastikeses.

 

UUE HOOAJA ALGUS. Karateklubi Zen alustas septembrist uut hooaega värskelt renoveeritud dojos, mis asub Pärnu Noorte Vabaajakeskuses Noorte väljak 2. Kohal oli  üle poole kogu klubi liikmeskonnast. Oktoobrist jätkuvad ka meie klubi karate ja venitusteraapia treeningud  Paikuse Spordikeskuses Paide mnt. 19. Kõigil, kes  tunnevad huvi karatetreeningute vastu, on  võimalik meie klubiga  liituda aasta ringselt. Pildid  facebookis.