KEVADLAAGER 2022. 29.mail toimus karateklubi Zen/JSKA Estonia  Pärnu dojos Kevadlaager. Kolm sisukat treeningu ja laagri lõpus toimunud vööeksam mille käigus sooritati kaks 3.kyud, kaks 4.kyud, üks 7.kyu, kaks 9.kyud ja üks 10.kyu . Õnnitleme eksami sooritajaid.

 

NAGAKI SENSEI SAKSAMAAL. Meie klubi delegatsioon osales 14. ja 15. mail Saksamaa väikelinnas Bad Oldesloes korraldatud JSKA peainstruktori Mitsuru Nagaki treeninglaagris. Samuti veetsime aega koos meie endise klubiliikme Kaupoga, kes tegi meil põhjaliku Hamburgi tutvustava ekskursiooni. Laagri lõpus toimunud vööeksamil sooritas instruktor Olav Lilletai  edukalt  4.Dan-i eksami. Palju õnne !

 

ZEN JA UKRAINA. Meie klubiga on liitunud juba kaks Ukraina perekonda, samuti on meie uksed avatud ka kõigile teistele traditsioonilise Jaapani karate huvilistele.

 

KARATE SUVEKOOL 2021. Juulis ja augustis toimus meie klubis karate suvekool. Suvekool oli mõeldud nii kõigile lastele kui ka täiskasvanuile. Vaatamata soojale suvele, oli erinevatel päevadel osalejaid päris palju ja tundus, et ka lastevanemate huvi oli suur. Tänu paljudele huvilistele kes osalesid, jätkame sama üritusega ka järgmisel aastal. Sügisest ootame taas ka uusi huvilisi meie klubi treeningutele Pärnusse ja Paikusele.

 

SHOTOKAN GASSHUKU. 3. ja 4. juulil toimus Pärnus JSKA Eesti ja JKS Eesti ühine suvelaager kus treeninguid viisid läbi sensei Teet Jüring 5. Dan JSKA ja sensei Kaido Rätsepp 4. Dan JKS. Erinevalt tavapärasest, oli tänavu osalejaid tunduvalt vähem. Arvestades hetkeseisuga väljakujunenud olukorda, olid ikkagi need kaks päeva täis sisukaid treeninguid, organiseeritud Hansapäevade külastust ja ilus soe suveilm tegid laagris osalejatele need päevad väga nauditavaks. Kohtumiseni järgmistel üritustel. (Pildid Facebookis)

 

TEHNIKALAAGER 2021. Vaatamata pikale treeningute pausile, toimus 6. juunil  Pärnu dojos mitu korda edasi lükataud Tehnikalaager. Seekordne laager oli mõeldud meie klubi edasijõudnutele ja peateemaks oli tugijalg ja raskuskese. Kolm ja pool tundi intensiivset treeningut ja kõige lõpus ka vööeksam. Järgmine laager Shotokan Gasshuku juba 3. ja 4. juulil.