ZEN KARATE SUVEKOOL KOGUB HOOGU. Esimene nädal seljataga. Järgmisel nädalal ootame juurde uusi huvilisi ja ka endiseid vanu tegijaid kes on suvepuhkusel. Suvekooli treeningud toimuvad kuni augusti lõpuni. Septembrist on Suvekoolis osalejatel ja ka kõigil teistel uutel huvilistel võimalik liituda meie klubi treeningutega.

 

 

 

 

KEVADLAAGER 2022. 29.mail toimus karateklubi Zen/JSKA Estonia  Pärnu dojos Kevadlaager. Kolm sisukat treeningu ja laagri lõpus toimunud vööeksam mille käigus sooritati kaks 3.kyud, kaks 4.kyud, üks 7.kyu, kaks 9.kyud ja üks 10.kyu . Õnnitleme eksami sooritajaid.

 

NAGAKI SENSEI SAKSAMAAL 2022. Meie klubi delegatsioon osales 14. ja 15. mail Saksamaa väikelinnas Bad Oldesloes korraldatud JSKA peainstruktori Mitsuru Nagaki treeninglaagris. Samuti veetsime aega ka koos meie endise klubiliikme Kaupoga, kes tegi meil põhjaliku Hamburgi tutvustava ekskursiooni. Laagri lõpus toimunud vööeksamil sooritas meie klubi instruktor Olav Lilletai  edukalt  4.Dan-i eksami. Palju õnne !

 

ZEN JA UKRAINLASED Karateklubiga Zen on liitunud 2022.aastal juba neli Ukrainast tulnud perekonda. Meie klubi uksed on avatud kõigile traditsioonilise Jaapani karate huvilistele olenemata nende soost ja vanusest.