TRADITSIOONILISE SHOTOKAN KARATE ALGKURSUS KÕIGILE HUVILISTELESee on mõeldud kõigile neile kes tunnevad huvi ja soovivad alustada treeninguid enda arendamiseks, sugu ja vanus ei ole olulised, tulla võivad kõik alates 7.eluaastast. Meie traditsiooniline karate on Pärnus ainulaadne ja õpetus professionaalne, see on keha ja vaimu arendav mitmekülgne enesekaitse kunst ja kindlasti ka Jaapani kultuuri lahutamatu osa. Traditsiooniline karate ei ole agressiivse iseloomuga ja sellepärast sobi kõigile. Kunagi ei ole hilja alustada, tule ja proovi, sa ei kahetse. Registreeru juba täna, sest osalejate arv koolitusel on piiratud.

 

KARATE SUVEKOOL 2021. Juulis ja augustis toimus meie klubis karate suvekool. Suvekool oli mõeldud nii kõigile lastele kui ka täiskasvanuile. Vaatamata soojale suvele, oli erinevatel päevadel osalejaid päris palju ja tundus, et ka lastevanemate huvi oli suur. Tänu paljudele huvilistele kes osalesid, jätkame sama üritusega ka järgmisel aastal. Sügisest ootame taas ka uusi huvilisi meie klubi treeningutele Pärnusse ja Paikusele.

 

SHOTOKAN GASSHUKU. 3. ja 4. juulil toimus Pärnus JSKA Eesti ja JKS Eesti ühine suvelaager kus treeninguid viisid läbi sensei Teet Jüring 5. Dan JSKA ja sensei Kaido Rätsepp 4. Dan JKS. Erinevalt tavapärasest, oli tänavu osalejaid tunduvalt vähem. Arvestades hetkeseisuga väljakujunenud olukorda, olid ikkagi need kaks päeva täis sisukaid treeninguid, organiseeritud Hansapäevade külastust ja ilus soe suveilm tegid laagris osalejatele need päevad väga nauditavaks. Kohtumiseni järgmistel üritustel. (Pildid Facebookis)

 

TEHNIKALAAGER 2021. Vaatamata pikale treeningute pausile, toimus 6. juunil  Pärnu dojos mitu korda edasi lükataud Tehnikalaager. Seekordne laager oli mõeldud meie klubi edasijõudnutele ja peateemaks oli tugijalg ja raskuskese. Kolm ja pool tundi intensiivset treeningut ja kõige lõpus ka vööeksam. Järgmine laager Shotokan Gasshuku juba 3. ja 4. juulil.