KARATEKLUBI ZEN // JSKA ESTONIA

 

 

                                                 TULGE TRENNI !

KARATEKLUBI  ZEN  ALUSTAS  OMA  TEGEVUST 1993. AASTAL.  TREENINGUD  TOIMUVAD  PÄRNUS  JA PAIKUSEL. TULE SINAGI JA ÕPI KARATED PIKAAJALISTE  KOGEMUSTEGA JA  RAHVUSVAHELISTE  KOOLITUSTEGA   TRADITSIOONILISE   SHOTOKAN  KARATE-DO   PARIMATELT   PÄRNUMAA    ASJATUNDJATELT. KARATEKLUBI ZEN ON JAAPANI SHOTOKAN KARATE ASSOTSIATSIOONI LIIGE JA SELLE  RAHVUSVAHELISE  ORGANISATSIOONI  AMETLIK  ESINDAJA  EESTIS.

Karateklubi Zen on ainuke traditsioonilist Jaapani karated õpetav klubi Pärnumaal.  Meie põhieesmärgiks on shotokan karate-do kui enesekaitse kunsti õpetamine, tervislike ja sportlike eluviiside propageerimine ning kehalise ja vaimse tasakaalu saavutamine. Meister Gichin Funakoshi on kunagi öelnud, et karates ei ole esimesena ründamist. Traditsioonilise karate eeliseks on see, et treeningutega saab alustada juba varasest noorusest ja harjutamine võib jätkuda kuni väga kõrge vanuseni. Kõik oskused  ja teadmised omandatakse treeningute käigus. Meie sõbralikus klubis on hea, erinevas vanuses seltskond ning pikaajaliste rahvusvaheliste  kogemuste ja koolitusega karate õpetajad, kes tagavad teile põhjaliku ja kvaliteetse õpetuse.  Kasuta  head  võimalust  ja  tule  meie  klubisse  õppima  karated  Pärnumaa  parimatelt  asjatundjatelt !

                

 

Treeningute kohad, ajad ja hinnad

 

Treeningutel on võimalik osaleda neli korda nädalas:

Pärnu Noorte Vabaajakeskuses  Noorteväljak 2.    esmaspäev ja kolmapäev kell 19.00

Paikuse Spordikeskuses  Paide mnt.19.                   teisipäev ja neljapäev kell 18.30

 

Klubi liikme ühe kuu treeningtasu on 35 EUR-i millest 15 EUR-i moodustab liikmetasu  mis kuulub tasumisele

sõltumata treeningutel osaletud kordadest. Üksiktreening klubi liikmele maksab 5 EUR-i, mitteliikmele 7 EUR-i.

Alates teisest pereliikmest kehtib soodushind, milleks on 25 EUR-i.

 

Aasta ühekordne liikmemaks on 15 EUR-i, mis tuleb maksta iga jooksva aasta alguses. 

 

INFO treeningute kohta:  e.mail:  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.      telefon: +37256252118